“Orman Okulu Yaklaşımı ve Doğada Öğretim Modelleri Kursu”, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) kapsamında, 2237 - A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği ile yürütülecektir. Etkinliğin bir gece iki gün şeklinde yapılacak olan gecelemeli kamp uygulaması için TÜBİTAK BİDEB 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programından gerekli izin alınmıştır. Proje etkinliklerinde, konusunun uzmanı 6 farklı üniversitede görev yapan konusunun uzmanı eğitmenler görev almaktadır. Hedef kitlemiz; Orman Okulu konularında yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden lisansüstü öğrencileri ile bu konuya meraklı lisans öğrencileri ve araştırma kurumlarında araştırmacı olarak görev yapan araştırmacılardır.
2024/1. Dönem projemiz 01-06 Eylül 2024 tarihlerinde Side/Antalya'da Lake & River Side Hotel & Spa'da yapılacaktır. Projemiz başvuruya açıktır.
Düzenlenecek olan etkinliğe katılacak katılımcıların yol, yemek, konaklama ve kırtasiye giderleri TÜBİTAK'ın "2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği" tarafından karşılanacaktır. Başvurular elektronik ortamda saklanmaktadır.
Lütfen "Hedef kitle & Seçim kriterleri" sayfamızı inceleyiniz.