“Orman Okulu Yaklaşımı ve Doğada Öğretim Modelleri Kursu”, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) kapsamında, 2237 - A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği ile yürütülecektir. Etkinliğin bir gece iki gün şeklinde yapılacak olan gecelemeli kamp uygulaması için TÜBİTAK BİDEB 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programından gerekli izin alınmıştır. Proje etkinliklerinde, konusunun uzmanı 6 farklı üniversitede görev yapan konusunun uzmanı eğitmenler görev almaktadır. Hedef kitlemiz; Orman Okulu konularında yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden lisansüstü öğrencileri ile bu konuya meraklı lisans öğrencileri ve araştırma kurumlarında araştırmacı olarak görev yapan araştırmacılardır.

2024/1. Dönem projemiz 16-21 Haziran 2024 tarihlerinde Kütahya ili Tavşanlı Belediyesi Göbel Termal Tesislerinde yürütülecektir. Projemiz başvuruya açıktır.

calender

Etkinlik tarihleri

XXXX

Başvuru formu

Düzenlenecek olan etkinliğe katılacak katılımcıların yol, yemek, konaklama ve kırtasiye giderleri TÜBİTAK'ın "2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği" tarafından karşılanacaktır. Başvurular elektronik ortamda saklanmaktadır.
Lütfen "Hedef kitle & Seçim kriterleri" sayfamızı inceleyiniz.

instagram

Instagram

Orman Okulu Yaklaşımı ve Doğada Öğretim Modelleri Kursu - Instagram hesabı
instagram.com/isubu_orman_okulu